Dziękujemy Prezesie!

6 listopada odszedł od nas nieodżałowany Jerzy Biskupski – prezes naszego ukochanego Klubu, jego wieloletni kierownik i wielki pasjonat koszykówki. Pogrążeni w smutku, jednak niezmiernie dumni z możliwości współpracy z Panem Jerzym chcemy podziękować za serce, które Prezes oddał dla międzychodzkiego „Sokoła”!

Drogi Jurku, kiedy w 2010 roku przejąłeś stery naszego Klubu nikt nie miał wątpliwości, że po 18 latach piastowania funkcji Kierownika drużyny stanowisko Prezesa Ci się po prostu należy. Wybór okazał się słuszny, bo „Sokół” powrócił do II Ligi, a zainteresowanie koszykówką w mieście wzrosło do dawno niespotykanych rozmiarów.

Jednak to nie sukcesy sportowe sprawiły, że na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci, a ciepło jakim emanowałeś każdego dnia i dobre serce, które otwierałeś na nas wszystkich. Wyjątkowym poczuciem humoru potrafiłeś rozładować napięcie i podnieść na duchu każdego, nawet w najtrudniejszych chwilach. Byłeś niczym dobry i sprawiedliwy ojciec dla wszystkich graczy, którzy przywdziewali barwy „Sokoła”, zawsze gotowy, żeby pomóc w najróżniejszych problemach towarzyszących sportowcom.

Nigdy nie zapomnimy twojego zaangażowania w pracę na rzecz Sokoła, czas nie wymaże godzin poświęconych dzieciom, młodzieży i już dorosłym koszykarzom, a kurz nie przykryje wszystkich wspaniałych chwil, które razem przeżyliśmy…

Prezesie, wspólnie zrobimy co w naszej mocy aby nasz Klub się dalej rozwijał i abyś Ty zasiadając  do meczu przed niebiańskim telewizorem mógł delektować się grą międzychodzkiej drużyny będąc dumnym z każdego członka naszej koszykarskiej rodziny!

 

Członkowie Zarządu

Międzychodzkiego Klubu Sportowego „Sokół”