Rutkowski SHOW! Pokonujemy Gryf Goleniów.

Po zwycięstwie nad Biofarmem Suchy Las udajemy się do Goleniowa aby zmierzyć się z ostatnią drużyną naszej grupy. Mecz rozpoczynamy zdobyciem siedmiu punktów (Mikołaj Smarzy pięć, Jakub Nowak dwa), na które przeciwnik odpowiada dwoma „dwójkami”. Faulowany Mikołaj Smarzy przy rzucie za trzy oczka trafia wszystkie osobiste i po czterech minutach gry prowadzimy 10:4. Swoją cegiełkę dokłada Mateusz Rutkowski trafiając dwa razy za trzy punkty, Jakub Nowak dwa osobiste + 2×2 oraz Adam Adamski celny lay’up + jeden rzut wolny. Kwartę kończymy dziesięciopunktowy prowadzeniem – 16:26.

Drugą kwartę rozpoczynamy celnym rzutem Jarka Kalinowskiego oraz dwoma celnymi rzutami osobistymi Mateusza Rutkowskiego. W zespole gospodarzy Bartłomiej Berdzik oddaje trzy celne rzuty w tym dwa za trzy czym mobilizuje swój zespół do walki. Na szczęście Bartosz Zawadzki w ciągu minuty notuje dwie celne „trójki” czym szybko studzi zapał przeciwnika. Na przerwę schodzimy przy wyniku 38:45.

Po przerwie za sprawą Leszka Kulczyńskiego miejscowi zbliżają się do nas na trzy oczka lecz celne rzuty za trzy Adama Adamskiego oraz Mateusza Rutkowskiego szybko zwiększają naszą przewagę. Gospodarze w tej kwarcie nie znajdują pomysłu na rozbicie obrony Sokoła i po tej odsłonie przewaga gości wzrasta o kolejne cztery oczka.
Ostatnią odsłonę rozpoczynamy celnymi rzutami Bartosza Zawadzkiego i Macieja Wejmana oraz w odpowiedzi na rzut za dwa Leszka Kulczyńskiego Jakuba Nowaka za trzy punkty. Do końca meczu kontrolujemy przebieg spotkania, a dobrze dysponowani tego dnia Jakub Nowak oraz Mateusz Rutkowski nie pozwalają przeciwnikowi odrobić strat. Przywozimy do Międzychodu dwa punkty (76:86).

Na wyróżnienie w meczu zasługuje Mateusz Rutkowski zdobywca 21 oczek, Bartosz Zawadzki autor 11 punktów, powracający do formy kapitan – Adam Adamski (8 punktów, 4 zbiórki) oraz nasz niezastąpiony snajper Jaku Nowak.